Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,56 zł , zmiana od tamtej pory: -0,86%

Re: To nie tak kotku

Zgłoś do moderatora
Prezes na forum

https://youtu.be/U69FhoXDouc?t=4838

jak flaki z olejem opowiada cały ten Skolmowski i nawet o Mościckim ha ha a 2023r pokazywałem historię lwowski i Wschodniej Galicji czy nawet przemysłu naftowego bo dzisiejsze kaweny Ukrainy na gaz jak Stryj to polska scheda..

Przes oszczędnie przemawia i jak wymawia SAP to ciekawe z tym Software Aus Polen kto w tej chmurze działa i działać ma i choć opowiada on o modlułach SAP to wymienia 4x główne zakłady i jakoś nie wymienia Polyolefins ..

Dziś kończy się aneks z inst. finansowymi a on na forum w SK, nie ma ważniejszych zajęć? to wszystko wygląda na sytuację że całość jest już uzgodniona a pole pozostawione tylko tym którzy usłyszeć mają "go"..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -0,86% 18,40 2025-11-07 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.