Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -29,17%

Re: To na pewno wszyscy czytali

Zgłoś do moderatora
Przed nami kolejne, bardzo wymagające trzy lata pracy – w tym okresie skoncentrujemy się na dalszej stabilizacji odzysków i skutecznym dochodzeniu roszczeń. Jesteśmy jednak na dobrej drodze do tego, aby z optymizmem oceniać szanse na podwyższenie poziomu spłat wierzycieli – mówi Barczyński. Układ ma charakter likwidacyjny. W toku jego wykonywania cały majątek Capitei zostanie przekazany wierzycielom. Co dalej? – Decyzje co do losów spółki pozostają w gestii walnego zgromadzenia, ale w mojej ocenie – także jako akcjonariusza – Capitea powinna istnieć do momentu, w którym przekaże wierzycielom cały majątek, nie tylko z portfeli wierzytelności, ale także z dochodzonych roszczeń – mówi Barczyński.

hahahhahahha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITEA 1,31% 0,42 2025-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.