Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: To jest

Zgłoś do moderatora
ZA KURTYNĄ
https://www.youtube.com/@ZaKurtyna
WEZWANIE DO POWSTANIA / CALL FOR AN UPRISING [Za Kurtyną]
https://www.youtube.com/watch?v=wUj96DgseUU
Dlaczego Ktokolwiek Miałby Ufać NASA? / Why On Earth Would Anyone Trust NASA?
https://www.youtube.com/watch?v=93kQgcSA0yk

Daria Trepowa skazana. Najwyższy wyrok, jaki otrzymała kobieta
Daria Trepowa została skazana przez sąd w Petersburgu na karę 27 lat więzienia. Kobieta - jak twierdzą rosyjskie władze - miała wręczyć Władlenowi Tatarskiemu statuetkę, która wybuchła i doprowadziła do śmierci propagandowego blogera wojennego.Sąd w Petersburgu skazał 26-letnią Darię Trepową na 27 lat pozbawienia wolności. Jest to najwyższy wyrok we współczesnej Rosji, jaki otrzymała kobieta - podaje portal Meduza. Była oskarżona o zabójstwo Władlena Tatarskiego. 
https://wydarzenia.interia.pl/raport-ukraina-rosja/news-daria-trepowa-skazana-najwyzszy-wyrok-jaki-otrzymala-kobieta,nId,7291397#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

NAJWIĘKSZY BUNT ROLNIKÓW W HISTORII! - ogólnokrajowy protest rolników
https://www.youtube.com/watch?v=wG-b5dhDcBo

Francuscy rolnicy rozrywają i palą flagę Unii Europejskiej.

We Francji rolnicy wywalają importowany towar z zagranicznych ciężarówek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.