Dnia 2026-06-08 o godz. 11:32 ~inwest napisał(a):
> Zapomniałeś już o wynikach za I kwartał?
Czyli co, jak spółka miała stratę i wyższe koszty to już przyszłość się nie liczy ???
Teraz już do końca świata będzie spadać i nie reagować na żadne dobre informacje ?
Być może znowu przepalą mnóstwo kasy ale z drugiej strony może prezes się nasycił i rzeczywiście koszty będą spadały ( w porównaniu z ostatnimi) a przychody rosły i będzie tylko lepiej?
Nie ma takiej możliwości ? Przepadło już wszystko ?
Wszyscy dobrze wiemy że kurs został celowo zdołowany a prezes miał interes aby to zrobić ale na razie nie widać aby chciał zniszczyć spółkę więc nie przesadzajmy z tym marazmem i dekadencją. Te wyniki to odlot i nacieszmy sie chocziaż tym.