dziwne jedna z najwiekszych spółek na NC zyskowna a w sumie cisza na forach w prasie tez wiele nie ma o nich. Raport pokazali dość obszerny jak na NEW CONNECT.
Przypadłość NC to niskie obroty ale tutaj coś tam w sumie sie dzieje.
A co do ludzi no to taka ekipa Pan Sukacz i Michalik dość znana jest przecież na rynku na trudne czasy na rynkach napewno idealna bo w dobrych czasach to w sumie nikogo nie potrzeba papier sam urośnie ..