wyniki za półrocze prawie pół miliarda obrotu.... myślę że cognor inne grupy działajace w innych ale okrewnych branżach mogłyby sie uczyć nie wspomne o neiszczesnym Bowimie ze stalowej branży.
przechodza ba parkiet głowny z BRE czyli chyba jednym z 2-3 najlepszych domów maklerskich wiec to o czymś też swiadczy. kapitalizacja 300 mln dzisiaj pisali o inwestycji kolejna linie do recyclingu.... ciekawe..
ZWG tez sie tak rozkrecało wydawało sie ze 1 zł duzo potem 2,3 az jest 5 zł.
podoba mi sie połaczenie ludzi którzy mieli sukces w branży z wyjadaczami na rynku kapitałowym to zawsze dobra mieszanka