Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,89%

Re: To co zrobił prezes nadaje sie do KNF-u.

Zgłoś do moderatora
Pan Przewodniczący Rady Nadzorczej jeśli chciałby wyjść z tego "z twarzą" to wlg. mnie powinien teraz różnicę w kursach akcji - czyli ok. 200tys.zł. przelać jako darowiznę na jakiś zbożny cel. ( np dom dziecka lub jakąś dobrą fundację). Jeśli to przeczyta to poddaję mu pod rozwagę takie rozwiązanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 0,00% 56,10 2021-10-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.