Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,40 zł , zmiana od tamtej pory: 10,89%

Re: To co zrobił prezes nadaje sie do KNF-u.

Zgłoś do moderatora
nie Prezes a Przewodniczący RN to raz.

Żeby wykorzystać informację poufną to trzeba ją mieć. RN to nie Zarząd. Ważne kiedy składał zlecenie. Pozatym - Pan Romanowski to bardzo znana i szanowana postać. w akcjach SLV i RVU ma pewnie z 80m PLN więc sprzedaż za 2 mPLN nie jest dla niego warta zniszczenia reptuacji.

Sprzedawał też Selvitę - ok 3 m PLN za 52 zł około po czym kurs wszedł na 70 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -3,06% 57,00 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.