Dnia 2018-12-13 o godz. 01:18 zulusowaty napisał(a):
> POBUDKA!!! Chłopie...., nie wiem czy zauważyłeś ale zacytowałeś post sprzed prawie 2 miesięcy!!! Winszuję refleksu. No..., chyba, że nie wiedziałeś co napisać i ruszyłeś ostatni jaki był. Ja nie mogę, co za ludzie?
no bo u Was taki ruch na forum , masz rację że ruszyłem ostatni jaki był , no ale marzekałeś na nudę , to chyba się nieobraziłeś