Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,25 zł , zmiana od tamtej pory: 13,91%

Re: to co wracamy do normalności???

Zgłoś do moderatora
Ab nie sięga do pięt firmie Also to widać po wynikach i po zarządzaniu przez Zarząd.A tak jak wcześniej jeden z inwestorów czy tez pracowników pisał o nieprawidłowościach przy zatrudnianiu pracowników na samozatrudnienie i nie płacenie zaliczek na podatek to jawne omijanie polskiego prawa.To jest duże zagrożenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 1,81% 19,65 2019-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.