Dnia 2017-08-25 o godz. 07:55 ~TERMO2POWER napisał(a):
> Teraz pomyślcie i przeliczcie ile jest warta 1 akcja Termo2power.
> > Kurs obecny 0.80gr + 15x0.10gr =2.30zł.
> > Czyli ponad 100% wyżej.
Oni to inaczej rozumują,także twoje wyliczenia aczkolwiek zgodne w założeniach nie przemówia do ich gorących głów,oni wsiada jak akcje beda po 3 złote ale firma będzie miała podpisane wszystkie kontrakty...Po prostu sie boją i na razie stoją z boku....