Dnia 2010-12-30 o godz. 10:45 ~złamany napisał(a):
> Na forum parkietu darius napisał, że to broken w
> pomrocznosci jasnej najpierw chciał głosować za. Ale się mu
> odmieniło i rozwalił walne.
Teraz znów do sądu pójdzie?
Jesli ten który swymi prawie 600 000szt akcji zagłosował przeciw to ,, broken .. To strzelił sobie w noge gdyż on traci na spadku kursu najwięcej