Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -8,07%

Re: to będzie grane!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-19 o godz. 15:34 ~skubas napisał(a):
> Dnia 2021-11-18 o godz. 21:49 ~jarekklin napisał(a):
> > masz rację dobrze graja na spadki pod 80gr.
> > Skoro taki dobry to kupuj po cichu a nie po wszytkich spólkach biegasz i naganiasz
>
> hehe, dokładnie, nikt nie rozkleja plakatów po całym forum z informacją, że jakaś spółka jest mega zarąbista i lada chwila wywali w kosmosa, tylko po cichaczu skupuje, żeby bez podnoszenia kursu skupić jak najwięcej.
> W przeciwnym razie to tylko dowód zawiśnięcia na haku i błagalne beczenie o zdjęcie z mocno uwierającego haka xD

No chyba że spółdzielnia pana na literę 'O' nagania...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 0,38% 0,26 2023-01-30 12:37:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.