Dnia 2020-01-28 o godz. 10:17 ~arek napisał(a):
> Dnia 2020-01-28 o godz. 10:14 ~Jano napisał(a):
> > Nieumiejętność sprzedaży akcji to podstawa dobrego leszcza :)
> > Jestem zadowolniony :)
>
> guru k. sie odezwał, masakra....
A coś chamski ? Naodkopywałeś wątków więc obstawiam, że to ty tak sprzedawałeś jak łoś.