Merytorycznie i dosadnie. A nie bidolenie i pisanie optymistycznie o spółce to już gruba przesada więcej - niż + ja również starciełem nie małe pieniądze nabili mnie przy 1,2 -1,6 i dziękuję za inwestowanie w ta spółkę a tym bardziej emisję po tym co się tutaj wyrabiało i wyrabia.. A daszek noooo to daszek