Turówki to mój ulubiony rodzaj gier. Dlatego z sentymentu trochę tu zainwestowałem. A co do grafiki jest jak najbardziej ok. Nie widzę tu nic brzydkiego. Popatrzcie np. na grę Into the Breach (turówka) jak wygląda a jaki odniosła sukces. Gra musi mieć to coś, być grywalna a grafika to już kwestia gustu.