znowu mi obcięło część wpisu - ja równiez niegierkowy jestem, ostatni raz na PC grałem w gierki jakoś przed maturą, która miałem w roku 2004, także gdy próchnik debiutował to już zasuwałem do przedszkola! z tym rachunkiem IKE to jakoś nie chce mi się wierzyć, że za jego pomocą można zwolnić się z zysków z obrotu akcjami...