Dnia 2019-04-01 o godz. 11:27 ~Kajtek napisał(a):
> Ziz - CFG dało tak szerokie możliwości optymalizacji w 2018 r. że nic z tych rzeczy mi nie grozi
Ja zapewne musiałbym coś tam fiskusowi posłać (może i sporo! ) ale akurat rachunek IKE daje możliwość zerowego podatku!
~pff [5.173.40.*] 2019-04-01 10:14
Jak ty nie znasz się na robieniu gier na tyle, żeby odróżnić screenshot od malowanki, to nie inwestuj, tylko wracaj do wkręcania żarówek za pieniądze.
Odróżniam i co z tego?
Na grach nie znam się zupełnie; polegam na ocenach graczy i testerów a to mi wystarcza!
Wystarczy, że na bananowej troszkę się znam - za dwa tygodnie będę obchodził kolejną rocznicę od wysłania pierwszych zleceń na gpw. (Większość tu piszących była wtedy w fazie embrionalnej, hehe...).