masz rację
przedwczoraj pod koneic sesji też był ostry ruch w górę na ponad 6zł w kilka minut, ale nastąpiła realizacja, albo ktoś wycofał kupno
dziś ktoś ładnie zbierał równe pakiety, 1-3k, widać to było wyraźnie, szkoda że kasy nie miałem, też bym sobie coś zebrał
jutro zobaczymy, nie zdziwiłbym sięgdyby poszło jeszcze trochę w dół, ale licze na mocne zielone ruchy w górę
DAMY RADE !!!!