tylko ze ta spolka reaguje tylko na dobr lub zle informacje a nie na analize techniczna. Nie idze w gore jak cala gielda idzie ani na odwrot wiec kurs bedzie tylko zalezal od informacji a narazie ciezko bedzie o jakies dobre no chyba ze jednak wyniki beda lepsze od oczekiwan ale ja bym sie tego nie spodziewal