Wydaje mi się, że kupowanie po 1 czy 3 sztuk akcji ma na celu wykrycie ukrytych zleceń kupna lub sprzedaży. Taka zagrywka maklerów lub końcówki większych zleceń się realizują.
Chyba, że faktycznie jakieś tępaki to kupują nie zwracając uwagi na prowizję.
A jak makler się bawi to pewnie w swoim DM prowizji nie płaci.
pozdro