zamknięcie perfekcyjne, gratuluje tym co dokupili poniżej 3,70 to mogła być ostatnia okazja, podaż ustawiona na 3,75 ( trochę ponad 4 tys.papiera) a później długo, długo nic konkretnego. Teraz powinna się sprawdzić moja prognoza o mocnym wybiciu - poziom kto wie ,.......?