Nie przejmuj się gadaniną o flagach, szczytach i innych zjawiskach prosto z X-Files.
Nic takiego nie ma i nie było na wykresie ostatnio (tygodnie).
No chyba, że ktoś widział coś takiego :)) To gratuluję fantazji w takim razie.
Wydaje mi się, że to celowe trzymanie kursu -> tego typu zagrania już wcześniej widziałem na innych spółkach - zazwyczaj było to w ostatniej fazie grubszego zbieranka.
No zobaczymy, powodzenia wszystkim życzę :)