Naucz się czytać pseudoinwestorze bo naganianie na takie bajery to możesz wciskać ludziom takim jak ty, prezes przewalił akcje z kieszeni do kieszeni (miał je osobiście a teraz ma w spółce KAPS) i nic pozatym się nie zmieniło, spółka jest po restrukturyzacji zaczyna ładnie zarabiać i jest w silnym trendzie wzrostowym, a ty jak ta dupa nie masz akcji bo cały czas liczysz na 3 zł, lepiej kup sobie teraz to też coś zarobisz, a jak nie to licz ile byś zarobił gdybyś je miał BUAHAHA