nie wiem jak wam, ale to mi się coraz bardziej podoba
ale trzeba stop losy ustawić, że gdyby co, to brać co się zarobiło i odkupić za mniej, ale mam nadzieje że stop losy się nie uruchomią :D i do końca roku
za 8-9 odsprzedam
pozdrawiam tych ze strony K i tych ze strony S (oby jak najwyżej ustawiali poprzeczke) :D