Dziala działa.Nie tak samo jak wtedy, ale glupców nigdy nie będzie brakowac na gpw.Pamiętam jak 2 lata temu naganiał ktos na kupno Boryszewa , ale powiedział, żeby sprzedawac następnego dnia po potem spadnie i tak było.tfone w poniedzialrk na duzym plusie , a we wtorek na duzym minusie.mogę sie założyć o co chcecie.To sie tyczy każdej spółki.