Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: -49,17%

Re: Test odporności

Zgłoś do moderatora
Ruch powrotny na indeksach US po spadku 9.09 sugeruje, że przyczyną było jednak szukanie konsensusu dla zamknięcia serii. Chociaż nadal prawdopodobne jest rozegranie opadającej flagi, to atak na historyczne maxima powinien nastąpić w ciągu trzech tygodni. Zaprzeczeniem będzie np zejście szerokiego SP500 pod 2090 pkt.

Jak to się ma do naszego rynku? Coraz bardziej nijak. Kapitał ucieka. LOPy terminowe rosną na spadkach. A jeśli jesteśmy outsiderem hossy, to liderem bessy będziemy na bank. Zima może być długa i mroźna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 8,85% 1,23 2023-06-09 15:06:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.