właśnie na str. wojasa opublikowano news dotyczący znaczącej umowy.Z 35 mln. kontraktu wojas ma ( mieć będzie ) 10 baniek.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/WOJAS-S-A-Zawarcie-znaczacej-umowy-2805502.html
ciekawe kiedy protek pochwali się swoimi osiągnięciami z MON