Jest. Inwestor A później wer a później Gordon i Ty. No i bolek. Naganiacie na t2p a spółka ma przychody jak w warzywniaku a może nawet i sporo niższe. Piszesz o columbusie i novavis a to inna liga. Tam wiadomo co się kupuje. A tu ruletka. Naganiajcie to może zdejma Was z haka