Zobaczcie jak żałosne siedzi tu towarzystwo. W obliczu faktów perfidnie naganiaja na spółkę. Dają sobie plusy a innym minusuja. To chyba najbardziej żałosne. Te łapki. Haribo. Czekam na minusa. Poczuj się lepiej. Hak wbity ale innych na niego nie nabijaj