Src przecież ja nikogo nie namawiam do kupna ani do niczego innego mogę sobie pisać co chce tak samo jak ty klepiesz tu w koło to samo chodź akcji nie masz mi by się nie chciało pisać na spółce której nie mam akcji ale ty cały czas klepiesz chodź to indywidualna decyzja każdego czy kupi czy sprzeda więc naj gorzej jesteś się kierować forum jakiś a nie własnym myśleniem.