Uwielbiam takie teksty. Zero konkretów, zero merytoryki. Czyste życzeniowe myślenie. Kupił bo czuje hahaha
Kosiński oddał wszystko, gnv sypie, umow brak, 2 etaty, w kasie pusto, emisja po 10 gr z wylaczeniem ulicy a on czuje odpal. I dziwić się że są spółki które chcą golić tak myślących.