Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -54,09%

Re: Teraz można już sprzedać?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-20 o godz. 18:23 ~Uki napisał(a):
> Dzień dywidendy to chyba 22 więcej na zamknięciu 22 musisz miec na koncie

Nie prawda. Akcje trzeba było mieć na koncie przed 20 grudnia, bo dwa dni trwa księgowanie w KDPW. W praktyce każdy kto nabył lub posiadał MTEAM do piątku 18 grudnia dostanie dywidendę. Po tej dacie można sprzedać akcje bez konsekwencji. Jeżeli nabędziesz akcje jutro to zostaną one zaksięgowane dopiero 23 grudnia, czyli po dniu w którym ustalane jest prawo do dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 2,10% 14,60 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.