Wykres dla mnie na NC ma znaczenie drugo a może i trzeciorzędne, powinno być b.dobrze.
Inwestor albo tak słaby( dla nas) i dlatego go ukrywają aby ubrać ulicę,albo taki super żeby zebrać akcje przeciągają info o nim.Jeśli opcja druga to zapowiada się dawno niewidziane odcięcie:-)))