oczywiście, już nie zaśmiecam, ale będąc takimi kozakami giełdowymi z pewnością już przeanalizowaliście spółkę ( ja tak zawsze robię gdy ktoś wkleja tzw nagonkę, bo bardzo często to się opłaca) i już w tym momencie jesteście potencjalnymi przyszłymi akcjonariuszami tej spółki , bo musicie przyznać, ze wiele się dzieje i nie wiadomo jaki będzie finał ....a im więcej takich potencjalnych kupujących tym lepiej , ....pozdrawiam i życzę sukcesów na Present 24