no co ?, tam masz połowę niższą kapitalizację i o połowę mniej akcji w obrocie, tutaj kto tylko kupi papier zaraz ustawia się grosz wyżej, jak sprzeda-grosz niżej, i tak w kółko bez infa, bez perspektyw ( 100 % ff, wszyscy pouciekali !!) a tam info o inwestorze nie przejedzone, nie wiadomo co planuje i obroty jak trzeba przyzwoite, podbili i wrócili teraz na wsparcie, ale nie wiadomo jak długo tak będzie , nie naganiam, polecam !