Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Teorie spiskowe :)

Zgłoś do moderatora
nie ma co się martwić na zapas
zobaczymy jak rynek zareaguje, a może popyt czekał na tę informację, teraz Bartel do zasypania ma o 1,8 mln akcji mniej a spółka jest super tania
dopóki nie bankrutuje, a raczej nie, mnie nie obchodzi dlaczego Bartel sprzedał, czy zyskał czy stracił, czy odchodzi ze spółki? zobaczymy
wiele razy widziałem dziwactwa na GPW, gdy ktoś naparzał jak z armaty a zaraz później okazywało się że rynek na to czekał i to był dołek
zauważcie też że rynek bardzo sprawnie przyjął 2,7 mln akcji jakie wywalił w 3 sesje Bartel i cypr.
tak więc nie ma co szukać na siłe powodów, zobaczymy jaki będzie kurs po 2 godzinach handlu we wtorek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGATE -14,29% 0,01 2014-07-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.