więc dlaczego od chyba 15 sesji na tak wielkich wolumenach wywalano, gdy jeszcze nie było wiadomo nic ani o wynikach ani o dywidendzie?
panowie - podstawowe prawo giełdy: to rynek ma zawsze rację
w przypadku daty - od dawna
no i pamietajcie, że w dacie kontroluje fiskus oraz są sprawy sądowe o odszkodowania