Zarządowi puściły nerwy po komentarzach graczy, że gameplay FP2 jest nie taki jak w FP, a od początku chodziło o to, aby grało się inaczej. Szukają dziury w całym. Projektu nie uwalą, bo jest zbyt dobry, a w grę wchodzą tylko opóźnienia. Nie mogę mówić więcej.