To prawda jest spory nawis podażowy ale niebtakie historie były na NC, zeby tutaj grubi wywalili musieliby znaczaco zwiekszyc obroty na razie tego nie widze, kurs spokojnie rosnie na malym obrocie i nie widze zeby ktos wywalał. Jestem realistą i tak jak mowisz ciezko myslec o 20zl ale kurs 8-9 zl wydaje mi sie realny