Zgadzam się z Tobą ' tylko tu jest jeden problem! Były prezes 'który ma dużo akcji i na podbitce będzie chciał napewno sprzedac plus kupę ludzi umorzonych w akcje ' którzy kupowali z kilkanaście złotych sądząc że to okazja' więc nasuwa mi się pytanie? Jak to ma iść do kilkunastu zlotych skoro po drodze będą ich zasypywac...