Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,30%

Re: Tech Invest Group (TIG) - perła technologiczna z potężnym potencjałe

Zgłoś do moderatora
Po co wchodzić w TIG który ma udziały w satrevolution jak można wejść bezpośrednio w Satrevolution, które wchodzi przez Easycall. Historia pokazuje ze ludzie wola inwestować bezpośrednio np gdy BVT zaliczyło gwałtowne wzrosty KPC prawie się nie ruszył a ma tam polowe udziałów, Medcamp ładnie rósł dopóki Genxone nie weszło na giełdę, gdy Airway zaliczył wzrosty kilkaset procent Adiuvo wzrosło ale tylko nieznacznie.

Co do OZE to już to od dawna wiadomo i TIG już mocno urósł i jest to w cenie

Lepiej zostać na Easy call. Są dużo wieksze szanse na zysk kilkadziesiąt a nawet kilkaset procent

PS ck do OZE to H4F przez które wchodzi Minutor będzie grane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -1,31% 22,60 2021-09-28 16:34:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.