Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,56%
Dnia 2021-06-18 o godz. 08:56 ~Fundament napisał(a):
> Słyszeliście o takiej spółce jak Tech Invest Group S.A. (TIG)? Polecam się zainteresować. Mają w planach wejście w ciągu 2 tygodni w branże OZE bo ich przejmie Erato Energy. W dodatku mają udziały w Sat Revolution, gdzie pod koniec lipca wysyłane będą ich satelity w kosmos.
>
> Wyniki za maj ponad 300% r/r!!!!!
>https://www.bankier.pl/wiadomosc/Erato-Energy-ASI-S-A-Szacunkowe-przychody-Erato-Energy-w-maju-2021-r-8133641.html
>
> A w dodatku mają w portfelu spółkę QNA, która 24.06. będzie na Innovation Days GPW
>https://gpwinnovationday.pl/
>
> Niedlugo na stockwatchu zobaczycie artykuł o rewolucji gdzie QNA ma swój kawałek tortu.
>
> Szykuje się niezla jazda.

Sat też przecież mają w udziałach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 4,11% 22,80 2021-09-24 13:55:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.