Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -31,12%

Re: Te forum akcjonariuszy to jakaś ściema.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-16 o godz. 20:54 ~lmi napisał(a):
> No i co z tego. Mamy wam bić pokłony. Udało się. Spółka została na GPW. To nie pierwsza sprawa tego typu na GPW. Zaznaczam cały czas GPW to wielka niewiadoma i ryzyko. Tyle i zamykam temat.
> > Nie mam w tej kwestii nic do powiedzenia już

Spółka i tak by została na GPW, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie oddał akcji za 20% WK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,71% 0,95 2023-09-29 13:52:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.