Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -34,01%

Re: Te forum akcjonariuszy to jakaś ściema.

Zgłoś do moderatora
Człowieku zrozum jestes mniejszościowy i nie masz nic do gadania. Zabiorą Ci pieniądze i tez bedziesz musiał się z tym pogodzić . To GPW a nie przedszkole. Jest Zarzad, jest Prezes i nie masz nic do gadania. Tak jest na wszystkich spółkach. Chcesz mieć głos przekrocz próg 5 proc, ujawnij się możesz wtedy brać udział w WZA i mieć swój głos który może coś znaczyć lub nie. Tak to wyglada. Przeczytaj kodeks spółek inna czym to polega naporem wylewaj żale.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -4,59% 0,91 2023-10-03 15:58:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.