Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,25 zł , zmiana od tamtej pory: 23,56%

Re: takie tam pytanie............

Zgłoś do moderatora
>>>tekst za trudny czy opór moralny ??????<<<

Ale zanim podałeś link skąd miałem wiedzieć że Polkomtel sprzeda swoje maszty?

Równierz skąd pomysł że akurat chcą wydać tych 7mld na akcje Asseco? Na otwarty rynku będzie trudno znaleść tyly akcjach, muszą kupić od jakieś rekin, ale na lista akcjonariat widze samy OFE, TFI, etc, których nie bedą sprzedać za nic:

https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/ASSECO-POLAND

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 2,97% 86,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.