Tak właściwie to nic, czasem tu zaglądam, czekając na rozwój sytuacji. Czytam i zachodzę w głowę, jak to jest, że piszą tu "inwestorzy" o swoich inwestycjach, co kilka dni dopisując za ile to tysięcy dobrali akcji... jakby to posumować to wyszłoby, że wielu z nich, to wręcz milionerzy... Znam kilka bardzo majętnych osób i wierzcie mi, że żadna z nich nie chwali się swoim majątkiem na forach...
1 PLN ładnie się broni. Jakby tą granicę GTN miał pokonać, to zrobiłby to już dawno. Po niektórych wskaźnikach można przypuszczać zmianę trendu, bo to niby był boczniak, ale jednak z ujemnym kursem.