Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Tak jak u Mrożka

Zgłoś do moderatora
Olo, zbastuj troche, bo sam sie upodobnisz do Stomila:)
Niewatpliwie gra nie jest czysta, ale czy to powod by obrazac innych?
Wynik bylby lepszy gdyby nie wplyw roznic kursowych oraz rozliczenia hedgingu. Wynik bylby lepszy o 20 mln, czyli b przyzwoity. Taki powinien byc w 4 kwartale.
Swoja droga zle to swiadczy o zarzadzaniu ryzykiem, bo hedging jak sama nazwa wskazuje powinie eliminowac inne ryzyka w zamian za premie, tu sie rozjechalo w przeciwne strony. To jednak pytanie do Zarzadu, ktore powinna zadac RN oraz WZA.
Piotr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEBICA 0,12% 80,50 2025-10-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.