Oczywiście już nie wierzę , że mają akcje.,,,
A cmpumk zetknąłem przed chwilką na te 4m i widać, że nadal ma poważne problemy z zejściem poniżej 40 gr, ale ja jak już ci nie raz pisałem nie mam z tym problemu.
A snw jutro/pojutrze tzn w poniedziałek powrót na 2 z przodu ?