kibc ,
założyłem spokojny wątek , że rsi jest bardzo wykupione o czym pisał też poniedziałkowy parkiet i istnieje ryzyko całkiem sporej korekty , tu tylko można pisać ,że cały czas będzie up.up 100 200 500 , 100 może być spoko, ale nie od razu , póki co widzę zjazd poniżej 70, ale jak napisze, że może coś spadać to rzesza pajaców ala tabuze nie wytrzymuje i wali hejtem . Jak obraz sesji o 17 się nie zmieni to tabuze szykuj pampersy i namaluj se na nich kropke i przecinek , a nawet postaw !